| Reeey a întrebat:

Sunt cls a 9-a ce sa scriu la eng la portofoliu pe luni ceva asa dupa voi, ce ati scrie sa luati nota mare?

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Păi ce ți se cere?

| gianina14 a răspuns:

Pai poti scrie despre craciun( colinde, traditii de craciun din Romania si anaglia), imagini despre craciun etc.
fundita?

| Vasy10 a răspuns:

Fai un portofoliu din Istoria Angliei, Londrei Sau reginei Angliei

| DannYNycolaS a răspuns:

Depinde cat de bine stii engleza tongue.
Iei de pe Net un rezumat la o carte si zici ca l`ai facut tu tongue.sau scrii ceva compunere, un afis despre ceva orice.kiss

| Reeey explică:

Deci am scris la vocabular o gramada numai trebuie am nevie la contents grammer verb tenses tag questions si writen asigments translation