| Mandakanh a întrebat:

Sunt cu moralul la pământ! Am picat pentru a treia oară la traseu desi la ore conduc bine.Mai este cineva care a dat examenul de mai multe ori?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ai picat la traseu înseamnă ca ai făcut greșeli care pot pune viața in pericol. Nu te pică nimeni pentru ca nu ai uitat sa pui un semnal o data, dar dacă nu acorzi prioritate s-a terminat examenul. Așa ca revizuiește-ti Greșelile și repara-le. Fa mai multe ore de condus dacă e nevoie.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Eu zic ca inainte de examen sa iei ceva anti stres.
Cunosc un prieten care acum recent a picat a 4 a ora si conduce foarte bine. Eu sunt bucuros că am luat din prima, am avut foarte multe emoții dar pana la urma le-am învins.

| danutzu96 a răspuns:

Prezent laughing. Daca dai si in Bucuresti... e de inteles.
Treaba e ca trebuie sa inveti si sa nu mai faci aceleasi greseli pentru care ai picat. Adica cunosc persoane care au picat de 3 ori pentru aceiasi greseala. Oricum nu trebuie sa disperi, il iei pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu în locul tău nu m-aș mai obosi. În curând (maxim 10 ani) vor apărea peste tot mașinile autonome.
Cine va mai avea nevoie de permis de conducere?
Deci trebuie doar atât: să ai răbdare 10 ani happy

| Mandakanh explică (pentru anonim_4396):

De fapt, trebuie doar sa nu renunți happy