| donsoara a întrebat:

Sunt cu moralul la pamantsad. Din cauza unui baiat de care sunt indragostita. Mi-a zis ca nu mai vrea sa auda niciodata de mine. Imi doresc sa ne impacam, insa nu vrea sa mai vorbeasca cu mine... Ce pot sa fac?sadFunda!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si motivul pentru care nu vrea sa mai auda niciodata de tine este, este estethinking

| カルメン a răspuns:

Pai cred ca ar fi cazul sa treci peste. poate nu ii mai placi poate e indragostit de altcnv.adica daca a zis ca nu mai vrea sa te vada inseamna ca e cu altcineva dupa parerea measad incearca sa treci peste astahappynu te merita!