| gabriela_8989 a întrebat:

Sunt cu un baiat dar eu iubesc un alt baiat nu vreau sa ii spun actualului meu prieten ca iubesc un alt baiat nu vreau sa ii frang inima happysad
astept sfaturi...plz ajutati-ma cum sa fac... ce imi propuneti

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Poate ai "noroc" si iti vede avatarul pe TPU. Va citi intrebarea ta si nu va mai fi nevoie sa ii spui nimic. laughing Acum serios vorbind, trebuie sa ii spui. Trebuie sa fii sincera cu el. Daca continui asa iti faci si tie rau, dar sa stii ca ii faci si lui. Trebuie sa inteleaga ca nu poti sa ii poruncesti inimii pe cine sa iubeasca.

2 răspunsuri:
| claum01 a răspuns:

Pai incearca sa te departezi incetul cu incetul de el sau inainte sa faci asta intreaba-te daca acel baiat te iubeste la fel cum il iubesti tu si daca vei fi fericita cu el.

| luca_7788 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa stie si el incerca si... ii frang inima atunci cand esti cu el si nu ii spui.