| vikirikimiki08 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 4 luni desi nu am facut nimic el, stiu ca iti doreste foarte mult. Credeti ca e prea devreme? Mentionez ca eu nu mi-am inceput viata sexuala + ca el se poarta foarte frumos si tine foarte mult la mine.

12 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Eu zic sa nu o faci acum. Deloc. Testeaza-ti iubitul, vezi daca el chiar te iubeste cu adevarat sau daca sta cu tine doar pentru a obtine acel lucru. Cine te iubeste cu adevarat va astepta oricat dupa tine, cine nu, te va parasi imediat dupa ce i te daruiesti. Daca nu vrei sa fie asa, ai rabdare, timpul le va rezolva pe toate si iti va demonstra multe lucruri.

| darrio2007 a răspuns:

La 23 de ani consideri ca e devreme? Nicidecum. In ziua de azi este considerat destul de tarziu.Multa rabdare trebuie sa aiba el daca sta degeaba langa tine. Asta daca sta cu tine si probabil o face cu alta.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus si cati ani ai? Mai mult unii baieti sunt foarte parsivi si se poarta frumos pana te prind. Eu nu mi-am cunoscut nevasta (prima) nici dupa 13 ani. De aia sunt acum cu a 2-a.

| vikirikimiki08 explică (pentru Salontanul):

23 am

| Salontanul a răspuns (pentru vikirikimiki08):

A! Este OK. Atentie totusi ca te poate pacali!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E 21. 30, m ai asteaptă pină la ora 00:00, normal că e prea devreme, sexul il faci după nuntă dragă, nu înainte.

| RAY a răspuns:

Si tu te visezi mireasa deja, numai am cuvinte normal ca vrea ce dumnezeu ar putea vrea?

| neutrino a răspuns:

Sexul, de dimineata la prima ora, este chiar indicat, nu este prea devreme daca este practicat de persoane majore.

| CristianaMaria a răspuns:

Mai așteaptă zic eu.pregătită nu te vei simți niciodată și Îți spun din proprie experiență.și eu am 20 de ani, virgina și sunt cu un băiat și îmi e cumva sa pierd lucrul ăsta dupa ce m-am păstrat atâta timp. E ceva frumos, curat și parcă toată lumea te stimeaza pentru asta.stai mai mult cu el, e clar ca încă nu simți cu adevărat. lasa sa avanseze relația, sa fie mai serios și Îți vei da drumul mai ușor.mai bucura -te puțin de inocenta ta:*. Pregătită după cum am spus nu vei fi niciodată 100% dar se va intampla și asta mai târziu. 4 luni e cam puțintel sincer, nu e nici măcar jumătate de an.ai grija de tine sa nu îți iei teapa, alții se despart și după 7 -8luni. Timpul le rezolva pe toate.te pup și ai grija de tine :*

| idkidc2002 a răspuns:

Nu conteaza varsta la care iti incepi viata sexuala, conteaza sa te distreziwinking...Doar ca ai grija sa faci protejat, asta daca nu vrei un copil

| darrio2007 a răspuns (pentru idkidc2002):

Adica poti face si la 5 ani? Ce gandire ai! Ai trecut de gradinita?