| Anemoneeeeee a întrebat:

happy Sunt curioasa in legatura cu ceva legat de Facebook. Deci, spre exemplu cand cineva nu are cont deloc si isi creeaza unul la inceput nu ai prieteni, nu ai nimic pe pagina ta. Totul ok, in momentul cand ai contul si nu iti place de cineva si ii dai block din prima inainte sa iti adaugi persoanele pe care le cunosti, etc. Acea persoana vede ca i-ai dat block? Ma refer in ideea ca nu mai vrei niciodata sa te gaseasca acea persoana? Stiu ca va vedea in momentul in care afla ca am cont si ma cauta sa imi dea add si observa din intamplare ca i-am dat block, aia-i altcevahappy ma refer asa din start sa imi aleg persoanele la care sa le dau block, stiu ca nu este frumos dar imi fac viata mai usoarahappy multumesc

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Cel mai probabil nu va vedea ca i-ai dat block si nici nu iti va aparea la prieteni recomandati.

| Anemoneeeeee explică (pentru aXy99):

Pfuu... AMen! laughing mersii

5 răspunsuri:
| Elide a răspuns:

Nu vor observa, numai în caz că ai vorbit cu ei pe messenger si vad acolo ca nu iti mai pot raspunde, ceilalți nu isi vor da seama

| Anemoneeeeee explică (pentru Elide):

Pai asta ziceam, eu am avut Facebook l am sters de cateva luni buneee dar mna imi fac alt cont si creau sa dau block dinainte si la altii pe care ii au la friendsbig grin stai chill mersii multtt

| Catalina990099 a răspuns:

Nu vede. Doar dacă persoana respectivă(căreia i-ai dat block) te cauta de pe alt cont. Deodată ce ii dai block nu mai are cum sa te caute si sa iti dea add pentru ca nu o sa te găsească.

| Anemoneeeeee explică (pentru Catalina990099):

Mersiiiii multtttttt, da asa este doar ca eu intre timpppp s au intamplat multe alte lucruri si nu ma va gasi nici de pe alt conthappy hihi mersi