| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de cateva zile cu un baiat din clasa mea.Si mereu imi tot zice ca sunt scunda,ca nu ajung, el are 1.80 iar eu am 1.53 si pe mine ma cam deranjeaza chestia asta.
Credeti ca este o problema daca el este cu muult mai inalt decat mine?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Am avut iubit de 1m82 si eu am 1m50 si nu am avut nici o problema

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e vreo problema daca cineva te va placea nu va conta inaltimea.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Te freci cu el, ai pus ochii pe el, sau sunteti prieteni/iubiti?

| anamariarot a răspuns:

Dacă vezi că nu-i convine de tine, nu mai sta cu el. Prietenul meu are 1, 97-1, 98 și eu 1, 70, dar niciunul dintre noi nu vede o piedică în asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce n-ai inteles tu e ca te tachineaza, nu ca il deranjeaza treaba asta... Nu, nu e nici o problema decat daca faci tu una din ea (sau el dupa caz - nu-i rostul zic eu aici)