| anonim_4396 a întrebat:

Sunt destul de speriata...Am sesizat ca incep sa simt atractie pentru persoane de acelasi sex.Mi se intampla rar pana acum sa ma indragostesc de un baiat,nu pot spune ca m-am indragostit in adevaratul sens al cuvantului.Dar sunt ingrozita de ceea ce mi se intampla,mai ales ca nu concep viata asa! In cel mai bun caz am simpatizat un baia, dar nu l-am iubit.Si asta ma ingrijoreaza.Am 17 ani.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te ingrijorezi degeaba fiindca tu nu poti alege si controla de cine iti place. Doar sa aastepti sa vezi pe cine-ti aduce soarta.

| Axys a răspuns:

Buna
Te gandesti foarte mult si iti ingramadesti in minte o gramada de idei nu e ceva grav in asta trebuie sa fi naturala asta e asta sunt merg inainte