| BlooxieMhxds a întrebat:

Sunt din Brasov..Doamne...azi mi s-a întâmplat ceva groaznic...laughing Eram la scoala și eram cu o prietenă și dintr-o dată vine un băiat și trage de mine,nu știu ce,să mă pupe,eu îl respingeam el făcea mai rău... abia am reușit să scap și cand coboram scarile mi-a dat o palma pe fund.în fine, după cateva minute trece altul și îmi da și el o palma și pleacă foarte fericit ceva gen:" Yes baby, Yes!" Era drăguț rău laughing. De ce se întâmplă asta?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil ai un posterior foarte apetisant.
Poartă și tu haine mai largi! rolling on the floor

| CinevaNou a răspuns:

As fi putut jura ca esti din Vaslui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu in loc sa le dai o palma stai si razi e clar de ce toti te palmuiesc. vezi sa nu o iei pe drumul la alta de pe aici sa faci dupa pe "victima".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa vb rolling on the floor))
ma doare burta laughing)
Doamne, ce-am mai ras.
Cat de dragut.

| hhhapciuuu a răspuns:

E cam naspa de tine. e probabil din cauza infatisarii tale indecente. ti se pot intampla chestii foarte aiurea daca nu esti cat de cat decenta la vestimentatia pe strada sad altfel o sa fi considerata cu*va de toti cocalarii