| HabarnamJK a întrebat:

Salut TPU. Am fost in vacanta cu iubita acum cateva zile la Brasov, cu familia. Il suspectez pe tatal ei ca o abuzeaza sau ceva, mereu cand ea se ducea la baie mergea si el in aceeasi directie. Intr-o zi, cand noi eram jos si era singur sus i-a spus "hai sus" si ea se jura ca nu se intampla nimic. Mai nou am ganduri ca ea face cum imi facea mie, trage draperiile si dupa trece la actiune... Cand suntem acasa in fiecare zi, ea nu poate vb intr-o parte a zilei 30 minute. Efectiv nu stiu ce sa mai cred si am intrat in depresie grav din cauza asta. Tin foarte mult la ea

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Inreabă=o pe mama ei, de ce pleacă și tatăl ei la baie cînd merge ea.

| mihai69 a răspuns:

Ești dus rău...

| dullcat a răspuns:

Povestea asta pare inventata, nu te supara.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ți se pare.