| Traxdata200 a întrebat:

Salut am mai pus eu o intrebare in legatura cu o problema si totusi nu mi sa rasouns si problema sa agravat deci as mai avea o rugaminte celor de TPU sa ma ajute si pe mine deci: fata respectiva o stiu de ceva vreme respectiv 2 ani si uite ca avand nevoie sa-mi fac cineva putina reclama la o melodie am at de id ei"buna" "buna" mi-am dat seama cine e din pacate are iubit chestia este ca eu sunt in limba dupa ea dar nu ceva de genu lasa domne ca trece din potriva unde ma intorc parca o vad pe ea cand sunt cu ea sun in al 9-lea cer si uite asa i-am spus odata hai afara am iesit nema plimbat un pic am tot facut-o sa rada am mai luato si in joaa in brate(eram foarte fericit) si apoi imi spune "hai sa mergem pe la mine prin cartier" eu: "ok" si mergem cand se intalneste cu niste amici in fine... si cica vine iubitu o scobitoare mergatoare vai de el ea sal pupe el o pupa si apoi scuipa dizgratios mai era putin si i dadeam aluia o palma eu ma retrag si plec acasa apoi dupa 2-3 zile ea se cearta cu el in fine iesim in parc amandoi si ea mergand rade glumeste isi pune degetele pe obrajori rade simi spune ca numai cu mine face asa c e fericita mergem apoi la cinematograf ea cu o prietena eu cu un amic la intoarcere ea o ia la fuga se intalneste cu niste prieteni si respectivu il ia in bratze il saruta si pleaca si ma lasa pe mine si tovarasul meu in bezna eh apoi pe mess isi pune status ca tine la el eu mai incerc inca odata si ii spun ca-mi place de o fata care are iubit care tine la el dar eu o iubesc mult pe ea i-am spus exact faza in care ma aflu eu cu ea doar ca si cum ar fi altafata ea proasta nu e deci ar fi trebuit sa inteleaga dar tot spune ca ea tine la el dar el la ea nu ba ca nu poate sai dea papuci ba ca nu stiutiu ce eu ii spun ca e frumoasa ea nu ma crede Va rog frumos sa ma ajutati mi-ati face foarte mult bine va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mcocaina a răspuns:

Scz dar dca te ia cu din astea inseamna ca nu te place ca incearca sa te evite eu iti zic sa mai incerci odata daca nu mere las-o balta sunt mii de fete ca ea si mai frumoase si mai urate etc iti zic sfatul meu pentru ca sunt fata si stiu cum e eu cand am facut asa nu il placeam pe respectivul care ma placea si gaseam tot felul de motive din astea chiar daca nu era adevarat ce spuneam uite poftim id meu si ne mai auziim pe mess bebe_mik_skumpik si mult succes

4 răspunsuri:
| mariusik116 a răspuns:

Frate, sunt in aceeasi situatie numai ca baiatul a iesit din peisajbig grin, din fericire... dar ma rog nu s-a schimbat cu nimic situatia. ea vrea sa fim decat prieteni.personal.te sfatuiesc sa mai astepti putin.merita.

| necris77 a răspuns:

In primul rand incearca si foloseste semnele de punctuatie (.,!) pentru ca este greu sa intelegi ce incerci tu sa spui acolo.
Revenind la intrebarea ta sfatul meu este sa iti vezi de treaba ta si sa incerci sa uiti de fata aceea pentru ca din cate ai scris tu acolo este o panarama care nu stie ce vrea si daca te-a lasat o data cu ochii in soare te va lasa si a doua si a treia oara.
O sa iti fie putin greu dar iti trece cu timpul.
Si inca o chestie: Pe lumea asta sunt mai multe femei decat barbati. O sa iti gasesti si tu jumatatea. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai prietene mai bine stai linistit in banca tasadimi pare reu sa iti spun asta fata e nebuna din mom ce accepta situatia ei cu actualul iubitsadesu sunt fata sisicer nu as permite unu cretin care se dovedeste a fi iubitul meu sa ma scuipe:Ololniciodata. tu ai doua variante:ori ii spui direct face to face sentimentele tale ori iti vezi de viata ta si iti incerci norocul in alta parte.nu se merita:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cum ma sa te ajutam? ajutate frate singur.sant o multime de fete. ea-si bate joc de tine si tu lungi dupa ea. dao naibii de proasta, daca renunta la unul care o iubeste pentru unul care o tine de rezerva e treaba ei. o sasi muste ea degetele mai tarziu. dar tu? tu de ce stai si plangi? fruntea sus pieptul in fata, tupeu si indrazneala, ca esti barbat nu mamaliga.succes.