| sweetchocolate a întrebat:

[ Sunt fata! ] Daca de ex. dupa scoala merg si bag ceva shaorma, KFC, mc donalds laughing [ ei, nu toate deodatalaughing], iar apoi merg la sala, fac abdomene [ pentru a nu se pune burta] si fac niste exercitii pentru muschii fesieri, am sanse sa iau putin in greutate, si sa imi,, maresc" putin fundul?
Ma gandeam ca din moment ce mananc ceva care ingrasa, dar fac abdomene pentru a nu se pune pe burta si se pune in alte locuri, iar apoi facand exercitii maresc musculatura,, fundului"laughing, as putea capata un fund mai bombat, sa zicem asa?;;]
Funda.

2 răspunsuri:
| ArchangelKnight a răspuns:

Esti super amuzanta! De ce ai vrea sa se puna pe fund? Mie imi plac mai mici. Fi atenta! Mananca normal si nu te forta. 3 mese pe zi si cate o gustare intre mese. seara ca sa dormi bine, fa 5-10 min de gimnastica si apoi 2-3 serii de cate 20 de abdomene si vei dormi si bine dupa exercitii. Daca ti se pare ca se usureaza treaba, mai adauga serii de abdomene. Astea trebuie sa le faci zilnic cu maxim o zi pauza intre ele. Spor la treaba!

Răspuns utilizator avertizat