| Aleale11222333 a întrebat:

Sunt fata si am avut un vis in care ma sarutam cu prietena mea cea mai buna.Pana acum nu simteam nimic pentru ea dar de atunci ma tot gandesc la ea si cred ca incep sa am sentimente pentru ea. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| flaviusvampirdeiasi a răspuns:

Te jnteleg perfect si eu am aceeasi problema. Eu si narcis suntem cei mai buni prieteni dar de cateva luni am un crush enorm pe el. Vreau sa ii spun dar nu imi gasesc cuvintele dar crede.ma eu personal te sustin la maxim. Zic sa astepti putin sa vezi daca raman sentimentele sau cum se comporta prietena ta si spune.i adevarul pup

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dat fiind ora la care scrii si postarea de spam pe alt topic, nu te putem lua in serios.

| Violleta2022 a răspuns:

In copilarie tot ce visezi ai impresia ca zboara sau se mananca.
In realitate, un vis ramane doar un VIS!

| CostinAlamariu a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te consideri lesbianca sau bisexuala pentru un amarat de vis sau pentru niste amarate de "sentimente".

Lucrurile astea se mai intampla fiindca esti tanara si sistemul tau hormonal și mintea nu e formată în totalitate.

Încearcă să uiți de prietena ta si sa te prefaci ca visul si acele "sentimente" nu s-au intamplat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai dormi ca sa nu visezi.