| MarutzzaPopesKuu a întrebat:

Sunt foarte nervoasa...va rog sa ma ajutati.astazi cand m-am dus la tampita de scoala unu ma striga ca de obicei "marar, mararuta" si m-a lovit cu o chestie de la scaun si am facut cucui... apoi m-a rugat sa nu-i zic lui diriga dar a 2a pauza toti imi luau penarul, aruncau cu el si miau spart stiloul miau mutat banca cu una rupta si cand m-am dus sa o iau pe a mea au inceput sa dea in mine si iar sa ma strige marareee si nu vreau maine nici sa ma duc la scoala mi-e frica k iar gasesc banca aia va rog imi vn sa ma mut dar parintii mei NU sunt de acord si nu vor fii de convins
ajutor
funda

4 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Spune-le parintilor tot ce s-a intamplat si vezi ce cred ei ca trebuie sa faci. Daca sunt parinti incompetenti si nu le pasa, du-te si fa plangere la diriginta, directoare si cine o mai fi. Iar daca *nimeni* nu te baga in seama, exista intotdeauna Protectia Copilului, presupun.

| Wut a răspuns:

Pai eu zic sa ii zici dirigintei tale ce se intampla...si de cate ori iti fac cv sa ii zici ei happy si sa le zici ca pot sa te faca paracioasa da tu tot nu o sa incetezi sa ii parasti happy

| AlexJX90 a răspuns:

In ce clasa esti? Cheama-ma pe mine sa vezi ca dupa aia o sa-ti dea cea mai buna banca pe care o au chiar si catedra

| AnanasKid a răspuns:

Nu inteleg. de ce sunt asa cu tine? le-ai facut ceva?
nu stiu ce sa zic. nu prea ai ce face. mi s-a intamplat si mie ceva de genu dar nu chiar asa de rau si am zis lu diriga si nu s-a schimbat nimic. acum s-au plictisit si ma lasa impacehappy