| Michelleolivia032 a întrebat:

Sunt în clasa a 11 a. Dacă ma transfer la 1 saptamana dupa ce începe liceul pot sa ma transfer de la filologie la științe sociale si ce diferențe trebuie sa dau?

1 răspuns:
| AdrienWH a răspuns:

Salut happy. Daca te muti de la filologie la stiinte sociale, CRED ca nu mai da-i nicio diferenta. S-ar putea totusi sa da-i la latina. Si te poti transfera din semestrul 2, cu conditia ca media ta generala, sa fie mai mare decat a ultimului din clasa la care te vei transfera. Bafta! Sper ca raspunsul meu te-a ajutat intr-un oarecare fel.