| Neațu_Corina_1995 a întrebat:

Sunt in clasa a 11 a pe profil mate-info si nu stiu ce materie sa aleg la proba a treia. Sunt intre informatica si biologie. As inclina spre info dar este posibil sa iau nota mai mica decat daca as da bacul la bio.Ma puteti ajuta cu un sfat? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stii mai bine? Sa tocesti sau sa gandesti? Esti sigur ca pentru memorie vei dormi bine in noapte de dinainte de proba? Eu ti-as recomanda sa le stii pe ambele just-in-case.

| CelCarePriveste a răspuns:

Eu iti recomand biologia, pentru ca implica mai putina gandire. Practic, e vorba de memorie, nu trebuie asa multa inteligenta.