| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 12-a profil mate-info si am de ales intre informatica, biologie, fizica si chimie. Doar ca nu stiu absolut nimic la nici o materie. La care dintre ele ar fi cel mai usor de invatat de la 0 incat sa iau un 8?

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Biologie 9-10. Nu e atât de mult pe cat pare.

| Lukasssz a răspuns:

Uff, chiar naspa ca esti a 12-a si nu stii nimic la materiile enumerate de tine... dar eu ti-as propune sa incerci cu informatica sau biologia, cel putine astea sunt mai usoare.

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Putin*

| Geo_Geo_2000 a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu la informatica as fi vrut doar ca profesoara de la scoala ne-a spus ca este foarte grea, adica mai grea decat fizica si chimia.

| Lukasssz a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Atunci poti lua in calcul biologia!

| Geo_Geo_2000 a răspuns (pentru Lukasssz):

Deci zici ca nici la informatica nu ar fi chiar foarte greu nu? Adica sa iau un 7

| Lukasssz a răspuns (pentru Geo_Geo_2000):

Pai,nu e greu eu sunt la un profil umanist clasa a 12 -a dar ma descurg bine la informatica... daca te intrebi de ce nu sunt la mate info, matematica e de vina...

| Lukasssz a răspuns (pentru Lukasssz):

Descurc*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Biologie. Anotomie. Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La info e usor daca te duce capu si intelegi. Biologia e toceala, mate e ok daca iei ore, fizica lasa-te, e prea greu, chimie e la fel ca la bio, multa toceala chiar daca rezolvi probleme

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Biologia și informatica