| Anemona a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si fac limba spaniola din clasa 1...sunt din bucuresti si nu stiu ce liceu sa aleg.am media generala destul de mare9, 5.stiti vreun liceu care sa aiba si spaniola intensiv?happy

Răspuns Câştigător
| Marian™® a răspuns:

Cervantes, hasdeu si cred ca si cuza

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am cautat si eu si Cervantes e cu adevarat o solutie buna. Felicitari pentru medie! E interesant ca esti pasionata de spaniola.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Din cate stiu eu Cervantes.Asta am vrut si eu sa urmez dar era mult prea departe de orasul meu natalsad

| hamide_7593 a răspuns:

Da si u add hamydelovestzara
te rog. vreau sa vb ceva.happy
app : cervantes

| hamide_7593 a răspuns:

Cervantes. vreau si eu id tauhappy