| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la liceu și îmi place de o fata mai mare. Ea nu știe ca îmi place de ea, dar mereu stăm împreuna după școala, ne ducem prin oraș... îmi place sa ne petrecem timpul împreuna. Problema e ca are prieten din clasa a12a și nu cred ca vreo fata ar fi împreuna cu un baiat mai mic. Sa îmi încerc norocul? Oare as avea vreo șansa cu ea, sau ma vede doar ca un prieten foarte bun? Poate o fata mai mare sa fie cu un baiat mai mic?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu încerci, cum vrei să afli? Dacă e să se facă, se face. Iar dacă nu, nu. ( Regula lui Dănuț).

| DarthNiger a răspuns:

Daca are prieten deja ce noroc ai putea sa iti incerci?

| Swae a răspuns:

Cred ca e a 5-a oara cand pui intrebarea asta. Iti place rau de tot de fata aia.

| Torinos a răspuns (pentru Swae):

Mie îmi zici? laughing)

| Torinos a răspuns (pentru Swae):

Inca imi place bag picioru laughing))))

| Swae a răspuns (pentru Torinos):

Haha

| SiA31 a răspuns:

Eu am vorbit cu un băiat cu 3 ani mai mic ca mine.
Eu terminasem facultatea și el era în ultimul an de liceu.
Ce m-a atras la el a fost maturitatea și inteligența lui, în ciuda vârstei.

Acum. depinde foarte mult de principiile fetei, de relația cu iubitul ei... și să ți minte că dacă îl lasă pe el pentru tine, și pe tine te va lăsa pentru altul happy