| Alexandra_4520 a întrebat:

Sunt o fata cu parul blond cu ochii albastri si invat destul de bine. Ce baiat ideal mi-ar trebui?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi nu inteleg ceva! si daca tu vezi ca lumea ti-ar spune de exemplu ca iti trebuie un barbat blond cu ochi albastrii tu i-ai asculta? cred sincer ca acel barbat ideal pi care majoritatea dintre noi il viseaza nu exista! cert este ca atunci cand intri in saptamana chioara nu cred ca mai tii cont de nimeni. funda?

2 răspunsuri:
| western a răspuns:

De unde esti? smug

| catalina_1067 a răspuns:

Unul blond cu ochii albastrii dar putin mai obraznic big grin