| MaTrIx8378 a întrebat:

Sunt pe punctu de a imi bloca consecutiv pentru a-3-a oara contul de pe fb blocandu-mi 30 de zile, sa nu mai adaug in timpu ala pe nimeni in lista, ieri mi-a expirat astea 30 de zile, si azi, iar mi-a aparut aia :)), nu pot face nimic? http://i39.tinypic.com/14u98wi.jpg, sa bifez acolo in casuta aia? sau sa las asa, sau pot scapa cumva de astA? inca n-am dat mai departe, poate ma puteti ajuta voi :), funda pentru cel care imi spune.

Răspuns Câştigător
| Giutsa a răspuns:

Din cauza k adaugi persoane pe care nu le cunosti.Acestea iti dau spam.Sunt persoane celebre sau pur si simplu persoane normale. Daca ai sa citesti bine cand dai cereri de prietenie la necunoscuti la unii te intreaba daca sigur ii cunosti si daca nu ii cunosti risti ca aceste persoane sa dea spam cererii tale de prietenie.Si asa Facebook`ul ``te pedepseste`` pentru ca adaugi prieteni aiurea pe care nu ii cunosti. Setarea asta o am si eu. Daca cineva care nu il cunosc imi da cerere de prietenie si eu ii dau ``anulare`` pentru ca nu il cunosc primeste ``spam`` si nu poate solicita ``cereri de prietenie`` 30 de zile! Sper ca te-am ajutat! Pup

| MaTrIx8378 explică (pentru Giutsa):

Pfoa ce aiurea :-s, mare vedete ce sunt ele sa nu-mi dea accept laughing), Multumesc :*

| Giutsa a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Nu este neaparat vorba de asta. Dupa cum am zis si eu am aceeasi setare. Doar pentru ca sunt foarte multe persoane in general ciucinghezi si arabi si alte natii de cretini care dau ``friend request`` si te streseaza cu etichetari si altele. :*

| MaTrIx8378 explică (pentru Giutsa):

Aham. am inteles :*

5 răspunsuri:
| Cristian_Florin_1995 a răspuns:

Asta ma supara si pe mine ai rezolvat zi-mi si mei cum fac sa scap add yoo_cristi_king@yhaoo.com

| MaTrIx8378 explică (pentru Cristian_Florin_1995):

N-am aflat nimic. citeste ce-a spus @Giutsa, a dat un sfat bun.