| ARSSS a întrebat:

Sunt si eu curios ce inseamna : Azi noapte am visat ca am un porc in apartament cu 3 pui, ce naiba o insemna asta laughing), n-am mai patit asa ceva pan acum, da ieri am vazut un porc in mijlocu strazii si mii s-a parut foarte amuzant, mama e superstitioasa, mi-a zis o supertitie ce se intampla, dar sunt curios ce superstitii stiti voi happy
app am 17 ani, nu sunt copil mic laughing), imd 18

2 răspunsuri:
| scumpete a răspuns:

Pai haide sa iti descriu un pic in cartea mea de visehappy

porc, porc mistret="Aproape orice vis cu porc domestic are semnificatii neplacute, negative. In general, visul cu porci inseamna viata plina de necazuri, relatii dificile cu cei din jur, umilinta, batjocura. Vazut in vis, mistretul prevesteste relatii bune, ajutor din partea necunoscutilor si prietenilor, impacari"

hee hee

ai grija ce visezilaughing))

| evelynne a răspuns:

laughing Vine Craciunu', papi porculetbatting eyelashes) poate d'aia...