| NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Sunteti fericiti de ceea ce sunteti / ati ajuns? O viata obisnuita va face de fiecare data un om fericit sau o viata neobisnuita il va face trist? Va place noul conportament al noilor generatii?

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Sincer? nu prea.Viata e cu suisurile coborasurile ei, esti si fericit si trist intr-o viata normala.Comportamentul noilor generatii sunt influentate de situatia socio-politica, de lipsa de educatie, de internet(rar mai vezi tineri sa citeasca o carte)de lipsa dialogului cu parintii sau profesorii.ar fi multe de spus si comentat dar ...nu le ia nimeni in seama, nu-i ajuta nimeni pe tineri de aici lipsa de cultura, educatie, comportament necivilizat...