| SquirtleBaby a întrebat:

Suportati persoanele extrem de grabite? mie nu imi plac

Răspuns Câştigător
| skipiloy a răspuns:

Of,sadnici mie nu.mi plac...ma enerveaza chiar cand sunt asa de disperat, sunt grabite, parca se sfarseste lumeahee heesad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le trintesti numai prostii, nici nu se deranjeaza sa piarda timpul cu tine. Defectul este la tine nu la ele

| SquirtleBaby explică (pentru anonim_4396):

Nu are nici un sens.ce legatura am eu cu asta? e vorba de persoanele care fac totul foarte repede. daca intarzii 5 minute iti fac capul mare. daca nu te descurci intr'o problema simpla se iau de tine si te streseaza...