| Manu_2267 a întrebat:

Timiditatea?
Un remediu, ceva folositor.
Salutare am 15 ani si sunt baiat din DTS si sunt timid in mare parte, problema mea sta ca nu ma integrez foarte rapid cu fetele noi din cauza timiditatii cu fetele care le cunosc de cel putin 1 an nu am nici o problema.
Am inceput liceul si am foarte putine fete in clasa cu 2 dintre ele ma inteleg la nivelul ceau si pa, celelate nimic. straight facestraight face
Problema este ca mie imi place de una dintre cele care ignore adica la care nu stiu ce sa le zic avand frica sa nu ma fac de ras, nu stiu ce sa mai cred daca o plac sau o fi un sentiment aiurea.

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Pai "fratele meu din alta mama" scuze de expresie cu timpul le vei cunoaste pe fetele din clasa ta asa ca deocamdata incearca sa vorbesti cu ele intreabale ce mai fac? si prosti din astea cu care se incepe o conversatie de obicei.
Iar despre cea care ai sentimentul ca o placi sau este doar aiurea fiindca arata bine eu zic sa mai astepti putin sa vezi cum se comporta cu cei din jurul ei sa vezi daca poti intra in anturajul ei daca nu poti atuncea nu merita sa incerci si mai bine cauti pe alta.
Si sa ai grija mare cand vorbesti gandeste inainte de a zice ceva si timiditatea este din cauza varstei asa ca iti va trece dupa un timp.

Sper ca am fost de ajutor si iti urez bafta.

1 răspuns:
| Manu_2267 explică:

Sal eventual un id de mess