| xDianaaaaa a întrebat:

Știți vreo aplicație de socializare mai puțin cunoscută? Chiar și americană, ca un forum sau ceva pe care să vorbim, să ne urmărim reciproc pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| rolynight a răspuns:

Am dat o căutare rapidă pe google și am găsit o listă cam lungă.
Am gasit site-uri gen :
-> thumb(un loc unde cica iti poti spune opinia si sa pui intrebari)
->Medium(ceva cu bloguri)
->Am putea sa mentionam si tumblr?
-> Myspace
->Qzone

| asdf2kpower a răspuns (pentru rolynight):

MySpace este cunoscut, a fost Facebook-ul dinainte de Facebook. Astăzi e mort.
QZone e Facebook de China (în China e cum e Facebook-ul la noi)
Medium & tumblr sunt populare :lol:

3 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Discord

| asdf2kpower a răspuns:

Reddit (e cunoscută, dar subredditurile de pe el sunt mai puțin cunoscute).