| setmefree a întrebat:

Toata lumea crede ca sunt mult mai mare decat sunt cu adevarat. Cand sunt cu prietenii (de varsta mea, adica 13-14 ani), adultii mereu mi se adreseaza mie, ca si cum eu as fi cel mai mare. Mi s-a spus si de cateva ori sa ma maturizez, sau ca nu mai sunt copil.

Cum raspund la asta? Nici nu stiu cum sa reactionez la asa ceva.

EDIT: Intr-o zi buna, incaltat, cred ca ajung pe la 188cm inaltime.

1 răspuns:
| Hellen456 a răspuns:

Probabil te vad mai cu capu pe umeri da eu ce sa zic că am 18 ani și sunt catalogata că fiind un copil peste tot unde mă duc? Oricum nu e un lucru rău ai tot timpul sa te maturizezi