| AnuskaAnnetteAnna a întrebat:

Tot visez de cateva nopti ca ma voi merge la concert si ma voi intalnii cu o trupa preferata...
Oare este adevarat? Se va implinii visul? thinking
Multumesc. :*

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu vreau să te dezamăgesc, dar sunt doar vise.Îți dorești s-o întâlnești, așa că în vis dorința ți se împlinește.
Fă tot ce-ți stă-n putere ca să devină realitate.
Baftă!

| Anuskkaaaaapissyr a răspuns (pentru Musique):

Asa voi face happy. Multumesc :*

| Naяutσ a răspuns:

Nu inceta sa visezi! smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt doar vise, nu se adeveresc. Dar te sfatuiesc sa incerci.

| Killeramaster a răspuns:

Sunt doar vise, ti se intampla doar in capul tau.
Pai NU renunta NICIODATA la visul tau de ai intalnii happy
Eu iti zic sa vezi cand vin prin orasul tau sau daca vin undeva prin apropiere happy.
Pana atunci iti poti strange bani de 1 - 2 persoane la bilet in care poti face poze cu ei(daca e undeva prin apropiere in alt oras,iti iei si un parinte cu tine, daca e la tine in oras poti sa mergi si singura, iti iei telefonul cu tine, daca stii ca ii mai place unei prietene trupa, puteti merge amandoua) si atat.
Bafta! :*

| Oanaaaa1 a răspuns:

Cand iti doresti ceva cu adevarat, lucrul respectiv se intampla. Asta daca nu exista cineva cu aceeasi dorinta dar cu incredere mai mare ca se va realiza. Ai auzit de legea atractiei? Cauta pe google "The secret", documentar (e si online) si carte. Cine stie, poate daca o sa crezi cu adevarat, o sa iti indeplinesti orice vis.
Sa fii iubita!

| Anuskkaaaaapissyr a răspuns (pentru Oanaaaa1):

Mersi happy. Si o sa fac tot ce pot ca sa ma duc la un concert happy. Si da, cred cu adevarat! happy
Sa fii iubita si tu :*

| Oanaaaa1 a răspuns (pentru Anuskkaaaaapissyr):

Aşa trebuie! Mă bucur să văd că spui asta!

| MMadalina123 a răspuns:

De obicei visele sunt inchipuiri ale constiintei noastre. Poate ca iti doresti atat de mult sa intalnesti trupa incat subconstientul tau actioneaza, sa te multumeasca. Parerea mea big grin

| Anuskkaaaaapissyr a răspuns (pentru MMadalina123):

Multumesc big grin. Si eu credeam la fel whistling.

| MMadalina123 a răspuns (pentru Anuskkaaaaapissyr):

:* laughing

| Anuskkaaaaapissyr a răspuns:

Multumesc de raspunsuri tuturor! :*.
Mi-am uitat parola de la acel cont si va raspund de pe acestalaughing)