| CяiiStÿηα a întrebat:

Sallz TPU:*:*. Am si eu o problema. Dupa ce ma spal pe cap imi fac parul cu placa [desigur, dupa ce l-am uscat], cand ma culc e drept, dar dimineata cand ma trezesc parul meu e mai ondulat:@:@...Va rog spuneti-mi ce sa fac sa imi ramana drept peste noaptepuppy dog eyespuppy dog eyes? Id: frumushika56. Multumesc >mult:*:*:*big grin

2 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Nu cred ca sa poate sa ramana peste noapte dar seara inainte de culacare intindetil si dupaceea inaca o data dimineata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti indrepti cate o suvita subtire. sau este la farmacie un ulei anume pentru par dupa ce il indrepty.