| EmmaLoLy a întrebat:

TPU..am mare nevoie de ajutor.Astazi am chiulit cu toata clasa la ultimele 2 ore..si diriga ne-a sunat parintii..bla bla.si ne-a pus absenta.Este posibil sa ne scada puncte la purtare.

Răspuns Câştigător
| LiviuStefan a răspuns:

Nu are de ce sa ne scada... Avem doar 2 absente, plus ca se scade la 10 absente...Da` gata eu nu mai chiulesc niciodata laughing)))!

| EmmaLoLy explică (pentru LiviuStefan):

Ce fraier esti tonguetongue...laughing) stiu nici eu niciodataaaaa laughing)) ca am un car de pedepse. fara numar fara numar laughing)))))))laughing))

5 răspunsuri:
| LiviuStefan a răspuns:

Auzi,de ce nu mi-ai zis ca ai cont de TPU laughing...

| christishor a răspuns:

Daca nu-i rea de fel nu va scade dar sunt sanse

| Aqustic a răspuns:

Nu.

| gabi2019 a răspuns:

Nu n-are de ce daca nati facut alte prosti.