| Cristi112 a întrebat:

SAluut prieteni! Daca merg in Media Galaxy si imi iau un Nokia asa 201 ..este codat pe Vodafone? ..sau sa fiu mai explicit. toate telefoanele asa 201 sunt codate pe Vodafone?

Răspuns Câştigător
| AlexandruUrsachi a răspuns:

Salut,

Nu, nu este codat. Telefoane de la Media Galaxy si alte magazine online ( in afara de Vodafone, Orange, Cosmote ) sunt neverlocked ( adica nu sunt codate si merg pe orice retea ).

De ce sa mergi in Media Galaxy? Media Galaxy are si un site, de unde poti comanda chiar de acolo, livrarea este gratuita, transportul este gratuit si dai banii doar cand iti aduc coletul.
Uite siteul lor:
http://bit.ly/SS1xkl

| Cristi112 explică (pentru AlexandruUrsachi):

Deci de la Media Galaxy nu sunt codate nu? si am cautat pe situ oficial de la Media, am gasit dar scria ca costa 4, 90 lei laughing)..eu am vorbit cu un prieten care a vazut
in Media si a vazut cu 307 ronibig grin

| Cristi112 explică (pentru Cristi112):

Aaa scuzee scuzee... mi-am dat seama... pe site este prezentat un asa 201 care este doar la abonamentlaughing)