| anonim_4396 a întrebat:

TPU, azi pe Facebook messenger am vorbit cu unu dar era si un prieten de-al lui, trebuia sa imi dea niste sfaturi despre o chestie care sa întâmplat luni si astia au inceput sa facă misto de mine. ziceau "Ia arata-i ma cadoul ala care ziceai tu si mi-a aratat curu." si dupa ii spuneam aici sunt 30 de grade si ei "Aici -4 ploua gheata" chesti de gen. ce sa-i scriu pe messenger? Au fost chiar prosti

Răspuns Câştigător
| Brigi1998 a răspuns:

După părerea mea eu nu i.aș scrie nimic, este un proverb "deșteptul cedează primul", și dacă te caută nu îi da atenție.

| anonim_4396 explică (pentru Brigi1998):

Cum sa nu ii scriu nimic? Făceau misto de mine. daca il înjur si dupa ii dau Block?

| Brigi1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă faci asta crezi că rezolvi ceva? roata se întoarce mereu, vor primi ei răsplata pentru ce au făcut când se așteaptă mai puțin, tu poți să faci cum vrei, dar răzbunarea niciodată nu e bună

| anonim_4396 explică (pentru Brigi1998):

I-am dat Block si gata.

5 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Daca ti-a trimis poza cu curul lui, fa-i cont pe un site de matrimoniale gay si pune-i poza cu fata lui si curu lui

| RappaNow a răspuns:

Nu le scrie nimic, ieși de pe grup și lasă-i în pace happy