| GigglesToDay a întrebat:

TPU de 3 zile simt ca urechea sanga e infundata asa ca un gol in ealaughingsimt e de la curent [am fost la bunici toate geamurile deschise] :X ce ziceti e de la curent funda restul vot?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e, exista un lichid care iti vindeca urechea in farmacii, tu alegi sa mai astepti cateva zile sa se vindece singura ori sa dai cativa lei si te vindeci mai repede.

| DeliaDaniela a răspuns:

Da, cred ca e de la curent! Decat sa stai asa, mai bine mergi la farmacie si spune-le ce ai! cu siguranta vor sti ce sa iti dea!
bafta! happy

| ingerashhhh a răspuns:

Da,cel mai probabil e de la curent, mergi la farmacie si i-a niste picaturi pentru ureche.Ii zici ca ai racit urechiusa si iti da ceva picaturi, seara picuri si dimineata va fi totul ok.Bafta ai grija de tine!