| anonim_4396 a întrebat:

TPU help! crying... nu ma lasa sa intru pe facebook. crying imi zice

Contul dvs. este momentan blocat.
Cineva a încercat recent să vă conectaţi în contul dvs. de la un dispozitiv nerecunoscute sau locaţie. Vă rugăm să verificaţi dacă tu ai fost cel care a încercat pentru a va autentifica

Si eu nu am intrat de pe alt pc sau laptop sau alkeva. ce fakk? funda j vott plzzz helppcrying

Răspuns Câştigător
| ioana_3928 a răspuns:

TPai intri acolo si cand iti zice ca, contul a fost blocat dai continuati, apoi te pune sa scrii un cuvant din ala cu litere ciudate, apoi te pune sa identifici niste prieteni in poze, apoi sa iti schimbi parolawinking se pare ca cineva iti stie parola. si mie mi s aintamplat asearatongue acum merge...