| JakieMarshall a întrebat:

TPU i-am zis celui mai bun prieten ca il plac si a reactionat normal,eu stiu ca nu ma place,dar acum imi este rusine sa mai vorbesc ciudat,nici macar nu pot sa ma uit in ochii lui. Stiu doar ca el ma iubeste mult si ma considera o sora,dar chestia e ca eu mai inainte sa ii zic imi dadea semne : se uita insistent la mine,cand ne bateam(in joaca) incerca sa ma ia de mana,dar daca se uita cineva imi dadea drumul,el este genul mai timid si place o fata,dar ei niciodata nu ii da semne, nu stiu ce sa cred.Partial consider ca in inima mea stiu ca ma place putin,dar nu stiu cum sa aflu,aveti idei? (scuze de gramatica, ma grabeam) FUNDA!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic sa ramai langa el daca vrei sa afli. Adica daca el stie ca tu il placi, dupa o sa se obisnuiasca cu gandul. SI crede-ma o sa dea si el semne.

| JakieMarshall explică (pentru DoarBogdan):

Eu m-am cam certat cu el si sunt orgolioasa si imi este si rusine sa mai vorbesc cu el

| DoarBogdan a răspuns (pentru JakieMarshall):

Sa nu iti fie. Dar daca esti orgolioasa de ce sa calci pe orgoliu? Acum fa ce simti ca e bine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda happy

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

happy Cum am stat eu după tine. rolling on the floor

7 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Si eu te plac myeesss. Baietii timizi nu prea dau semne... daca sa uita la tine cand nu esti atenta si te uiti la el si isi indreapta privirea spre altceva rapid poate fi un semn

| JakieMarshall explică (pentru MistretulPufos):

Da ...de fapt ne uitam unul la altul si parca nimeni nu era cu noi...

| MistretulPufos a răspuns (pentru JakieMarshall):

Myeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss