| HoneyR a întrebat:

TPU spuneti-mi si mie care este parerea voastra despre o fata care a facut *** cu mai multi baieti? vreau sa fiti sinceri cel mai bun raspuns primeste funtita happy

Răspuns Câştigător
| DeeGirl a răspuns:

Logic ca o face cu mai multi ca doar nu o face dor cu unubig grin

E o fata cool. E o fata normala ca toate celelaltehappy. Daca o face cu mai multi deodata' si mai binebig grin

Si ce pot sa spun cu cati mai multi cu atat mai binebig grinbig grin

Fetele frumoase au multi partenerismugsmug

Asa ca tinebatting eyelashes

5 răspunsuri:
| LastWord a răspuns:

call meu pentru raspunsu de mai sus. raised eyebrows
Depinde de ce face asta.
adica. unele o fac ca sa "moara" altele de ciuda laughing
altele, pentru bani... unele de buna voie.sau silite de cineva.
Daca o face din placere inseamna ca ea inca nu e disponibila sa aiba o relatie serioasa cu o persoana.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Majoritatea nu isi aleg partenerul potrivit. Poate vor doar sa-si tina baietii langa ele, de teama sa nu-i piarda.
Oricum ar face-o de multi sunt considerate c***e.
Bye.

| EuCuTine a răspuns:

Incepand cu vremea lui Casanova se practica sexul in grup sau sex cu mai multi dar separat. O fata care face sex cu mai multi este o fata desteapta doar nu vrei sa steau cu unu. Viata ofera posibilitatea de a explora si de a cunoaste mai multe "oferte" cu cat cunosti mai mult cu atat vei putea sa iti inveti copii. Cand o sa am copil sau copiiiiiii am sa ii invat pe rand ce trebuie sa faca si cum pentru ca daca un parinte nu invata copilul ce trebuie sa faca sau cum sa faca este un mic comunist. Parinti invata copii nu scoala in anumite probleme.Eu vb liber despre sex si mai multe nu am rusine pentru ca nu am dc.

| andreeeeea a răspuns:

Pai...
depindeelaughing
staii sa nu tragem concluzii rapide si pe moment
daca a facut-o cu multi pentru ca a tinut la toti inseamna ca fata are o inima mare
dar daca pur si simplu a facut-o atunci nu am o parere prea buna
si dac a facut-o cu toti deodata.mai bine nu mai comentezlaughing

| Nightfall a răspuns:

Depinde si de motiv, insa nu in mare masura, fiindca o parere foarte buna nu as avea, indiferent de explicatie. Acea fata e fie foarte naiva, fie usoara. Cu privire la prima, cred ca e normal sa arat mai multa toleranta, insa a doua reprezinta o situatie de da sau nu, unde pentru mine explicatiile nu isi mai au rostul.