| ioanna0011 a întrebat:

TPU love struck
daca tu si prietenul tau va puneti pe deget verghetele unui cuplu casatorit acest lucru aduce ghinion sau are vreo semnificatie anume?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e deloc ghinion, preferabil sa fie ceva ieftin sau de tinichea pentru ca daca e aur e si scump si daca rupi relatia cu el e pacat ca se pierd niste bani ori de la el sau de la tine (depinde cine i-a platit).

| sigfreud a răspuns:

Se spune ca nu e bine sa porti verigheta, indiferent ca esti fata sau baiat. Se zice ca nu te mai casatoresti. Din cate am inteles, voi v-ati pus doar asa sa ma distrati un moment. deci nu, nu are nici o semnificatie, respira linistita.