| ihacoswhy a întrebat:

Trebuie sa slabesc pana la 43 kg, sa imi creasca parul mai repede si sa fie un pic mai drept si sa-mi rezolv problema cu dintii pana la vara toate. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| blueskies14 a răspuns:

Fa abdomene, genoflexiuni in fiecare zi, incearca sa te abtii de la dulciuri, paine sa mananci pentru ca e buna, incearca sa ai mese fixe. Parul..tot ce poti sa faci e sa nu-l mai tunzi, drept il faci doar cu placa, sau cand faci baie pe par, usuca-te la soare, e mai ok asa. Spala-te de 2 ori pe dinti pe zi, si mananca guma numai dupa masa 1-2 minute, evita sucurile si bomboanele ca sa nu ti se faca pori, si strange bani ca sa mergi la dentist. big grin Succes!

| ihacoswhy explică (pentru blueskies14):

Ideea e ca [,] cand m-am tuns in august m-am tuns in scari si acum m-am mai tuns o data si parul care e in scari este mai drept si cel din spate este foarte buclat si sta in toate felurile

| blueskies14 a răspuns (pentru ihacoswhy):

Tunde-te drept..sau in V simplu. Eu sunt tunsa drept pentru a avea parul mai lung. big grin

| ihacoswhy explică (pentru blueskies14):

Pai acum trebuie sa astept ceva ca sa-mi creasca parull din scari la nivelul parului pe care il am acum