| angel1999 a întrebat:

Trec printr-o perioada foarte grea mi s-a furat pagina de pe facbook in care am muncit enorm de mult si mi-a fost furata de o saptamana nu pot trece peste asta si peste o saptamana plec intr-o vacanta de o luna si o sa stric va rog ajutati-ma cum pot sa trec peste asta?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Dacă mai vrei, poți să faci o altă pagină. happy Una care va fi de 1000 de ori mai bună și mai frumoasă.

Nu are rost să încerci să recuperezi pagina furată, deoarece n-ai să poți (crede-mă, știu).

Dacă mergi în vacanță, acolo trebuie să te relaxezi, nu are rost să stai mereu cu gândul la acea pagină. Înțeleg, ai muncit mult la ea, dar este doar o simplă pagină.
Viața ta reală este mult mai importantă. :*

1 răspuns:
| mamatatasibunica a răspuns:

Sa-mi idul tau si poate te pot ajuta