| NoSens a întrebat:

Uite TPU povestea una cam asa si apropo nu vreau sa`mi tineti predici la final deci de vreo saptamana ma tot suna unu` si ma freaca in continu` la cap si eu cred ca e din cauza ca mi-am bagat numarul de tel pe facebook la informtii ca eu ma gandsc ca daca ar fi fost vreun cunoscut ar fi dat cu numar privat dar asa a dat cu numar simplu HELP PLZZ

1 răspuns:
| aaadddyyy a răspuns:

Pai stergeti numarul de pe facebook si ori te duci sa ii blochezi apelurile numarului respectiv ori iti schimbi numarullaughing