| blackbird000 a întrebat:

Un coleg de la scoala isi bate joc de mine si ma insulta in fiecare zi, eu niciodata nu il bag in seama si nu ii dau satisfactia de a raspunde, dar odata mi-ar placea sa-i spun ceva ca sa-i inchid gura pentru totdeauna.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Solutia definitiva ar fi sa il iei prin surprindere pe la spate si il strangi putin de gat spunandu-i taci sau data viitoare vei avea parte de cel mai mare cosmar al vietii tale.

17 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

P.-ula mea, rupe-l in bataie.

| LostINshiT a răspuns:

Ba'i pulas in primul rand esti prost, in al doilea asta nu ii nici macar o intrebare!

| blackbird000 explică (pentru LostINshiT):

Bai porcule sunt o fata si ma refeream la o colega dar nu voiam sa dau detalii!

| blackbird000 explică (pentru LostINshiT):

si pentru coeficientul tau de inteligenta, intelectualule trebuia sa deduci ce vreau sa intreb si la ce fel de raspunsuri ma asteptam

| wendy14 a răspuns (pentru blackbird000):

Il/o ignori asta il/o va deranja indiferenta doare cel mai tare sper ca te-am putut ajuta.

| LostINshiT a răspuns:

Nu ma mir ca se ia de tine, de as fii in locul ei te-as si bate...

| Liviucu a răspuns:

Poate ar fi fost mai OK daca ai fi scris la genul feminin, atunci altfel ar fi fost raspunsurile celorlalti. My ideea.

| blackbird000 explică (pentru Liviucu):

Dar nu scria nicaieri ca sunt baiat, eram sigura ca se va interpreta.

| Liviucu a răspuns (pentru blackbird000):

Nu spuneam de tine, spuneam de acea persoana. Daca este fata precum spui, ar fi fost OK tot la feminin sa o fi descris.

"Coleg", "nu il bag in seama" - Wtf?!

| CrazyTeenager a răspuns (pentru Liviucu):

Mda clar, si se mai zicea ca ministrul educatie Daniel Fune(b)riu e analfabet pai nici elevii nu sunt mai presus, pentru ea coleg, e neutru ...psihopata mica.

| blackbird000 explică (pentru CrazyTeenager):

Mai narcisist frustrat, de obicei cand pun o intrebare pe TPU nu dau niciun fel de detaliu, doar vorbesc in mare parte despre ce ar fi vorba.Conta chiar atat de mult sa spun ca sunt o fata si ca o colega ma deranjeaza?! E fix acelasi lucru, dar daca tu spui ca nu e acelasi lucru si daca colegul care ma deranja era baiat trebuia sa-l rup in bataie? doamne.si spuneai de mine? Asa ti se vorbeste acasa? Asa ai fost educat?

| CrazyTeenager a răspuns (pentru blackbird000):

Da ma iubesc pe mine insumi si inca cum, dar asta este treaba mea, normal ca ar trebui sa il rupi in bataie, e injositor, e ochi pentru ochi si dinte pentru dinte, dar asta ne priveste pe noi, baietii, tu fetito ar fi trebuit sa te exprimi corect la genul tau sexual, si sa te rezumi la a pune intrebari referitoare la ce ai tu in chiloti e si normal ca exista diferente de a interactiona intre persoane de acelasi sex, si de sex diferit, probabil nu ai trecut inca de adolescenta si nu stii cu ce se mananca viata.

| blackbird000 explică (pentru CrazyTeenager):

Huh...imi pare rau daca m-ati inteles gresit si imi pare rau ca va puneti mintea cu o fetita care nu a trecut de adolescenta si care nu stie cum se mananca viata,dar doar asa ca sa stiti, dupa raspunsurile pe care le-am primit si dupa modul josnic in care mi-ati vorbit, imi e scarba ca folosesc TPU

| CrazyTeenager a răspuns (pentru blackbird000):

Ei bine, aici ai dreptate, limbajul folosit nu e adecvat pentru o discutie cu tine, si da e si normal sa iti faci impresia asta apropo nici eu nu sunt o persoana asa matura, nu intelege gresit doar ca violenta are si ea rolul ei atata tot happy, si apropo de acest site, sunt fel si fel de utilizatori, eu sunt mai realist, oricum problemele tale ar trebui sa le rezolvi singura si sa nu ceri ajutor pe internet, ci doar niste indrumari, referitor cu colega ( daca nu ai rezolvat-o deja ), ai putea discuta cu ea pe tema asta, in fond e o problema intre voi doua, dar din experienta iti pot spune ca persoanele ce sunt puse pe batjocura si cearta, cu siguranta discutia nu va ajunge nicaieri. Ea va cauta sa isi bata joc si mai mult de tine, iar tu o sa cazi de proasta pentru ca vrei sa o impaci, ori va pretinde ca este prietena cu tine o perioada pe urma te va face de ras intr-un fel sau altul, faci bine ca o ignori, sa scapi de ea nu poti, ai putea in schimb sa ii exploatezi prostia, dandu-i o replica gen, daca imi dai atata atentie inseamna ca viata mea e mai interesanta ca si a ta, asta ar fi un mod politicos de a o zice. O zi buna in continuare happy. Si in principal observ ca esti o fata cu bun simt, ce ti-as recomanda ar fi sa nu iti pierzi timpul cu persoanele ce iti irosesc fericirea, petreceti timpul cu cele care te fac fericita. Deci fii fericita, si referitor la replicile mele anterioare happy, inteleg ca te-ai suparat putin, cu acest raspuns, sper ca te-am facut sa zambesti.

| blackbird000 explică (pentru CrazyTeenager):

Ba da, se vede ca esti o persoana matura.numai bine!

| CrazyTeenager a răspuns (pentru blackbird000):

Daca zici tu happy, oricum eu nu ma consider, o zi buna in continuare big grin.

| blackbird000 explică:

Doamne iarta-ma psihopatilor, cum v-au lasat pe TPU in halul asta?>