| believe a întrebat:

Un mik sondaj pentru fete:cum veti reactiona daca prietenul vostru nu v-ar felicita cu sarbatoarea de 8 martie? ce ati crede si ce ati face?!?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca a uitat ce data este... sau pur si simplu nu este romantic si nu le are cu urarile laughing

4 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

As face crize! pai cum sa nu zica nimic?!

| roxyrocks a răspuns:

Pai nu as crede asta, adica trebuie sa fie nesimtit ca sa nu ma felicite.m.as supara, logic.tongue

| masly a răspuns:

Pai de felicitat toata lumea te felicita... da cadou conteazalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as reactiona in nici un fel. Nici nu vreau sa ma felicite. Nu imi plac chestiile de genul acesta.