| LiviuXbb a întrebat:

Un prieten începător care face tatuaje, mi-a făcut unul, care nu e destul de rău, dar aș vrea sa fac corecția intr-un salon.
El așteaptă sa-i dau răspuns când sunt liber sa vin sa mi-o facă el, ce pot sa-i zic sa nu-l supăr?

Oricum aș formula un mesaj prin care sa-i zic asta, mi se pare ca iese urât din partea mea și nu vreau lucrul asta, dar in același timp as vrea sa-l corectez la un profesional.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

''Prietene, iartă-mă, dar deja am vorbit cu cineva de la un salon să mi-l corecteze.''

Ar trebui să fie suficient.

| LiviuXbb explică (pentru supadeceapa):

Mersi mult ????

1 răspuns: