| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un frate mai mare care e plecat de aproape 3 ani in Anglia. Iar frate miu si-a luat acum recent un telefon nou Samsung de ultima genaratie, cred ca stiti la ce model ma refer. Dar el vrea sa vanda pe net un Samsung Galaxy S6+ cu vreo 200 lire, iar acum un an si ceva cand a venit in tara in concediu, mi-a dat un Samsung galaxy a3 din 2014 si acum ma rog de el sa nu vanda telefonul acela care este mai performant ca al meu si e pacat sa nu am un telefon ca acesta, va rog dati-mi niste sfaturi ca sa-l fac sa numai vanda telefonul.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prea ești obișnuit să ți se facă toate mofturile. Dacă fratele tău are nevoie de bani? Bucură-te de ceea ce ai, fiindcă alții nu dețin nici măcar atât.
Spune-i că-i oferi 300 de lire și ți-l păstrează. tongue

| Clorox a răspuns (pentru floresdemayo):

I-am zis si eu ceva de genul... N-ai cu cinewinking

| Xenoverse a răspuns (pentru floresdemayo):

Telefonul care mi-a dat frate miu, are probleme cu bateria se descarca repede in ultimul timp.

| Clorox a răspuns:

Nu mai face spam...
Nu îl meriți, ar trebui să îţi dai seama de asta și fără părerea noastră.