| teona125 a întrebat:

Una din cele mai bune prietene ale mele a avut niste intamplari ne placute cu pretenul ei, prin asta vreau sa zic ca ei sunt din acelasi oras dar nu s-au vazut o saptamana intreaga, el a inceput sa o sune mai rar si a inceput sa fie foarte sec.Sambata ei trebuiau sa iasa in oras, api el a sunatosa ii spuna ca nu mai iasa pentru ca se baga la dus si nu mai are nici un chef dupa aia ca nu iese cu capul ud si mai bine iasa maine. Duminica nu a mai sunat-o nici nu i-a dat mesaj nici nimic, ea a aflat de la niste prieteni ca el cica a fost sambata seara in parc la 12 noapte cu una.Ea acum nu stie ce sa faca, ce sa creada,daca era totul normal intre ei si se vedeau si vorbeau si era ok ea nu credea prostiia asta,dar asa cum a fost cam ciudat in ultimul timp si sec, ea cam crede chestia asta.El astazi (Luni) a sunat-o ca sa iasa, dar ea a spus ca nu, nu stie ce sa mai faca ca de intrebat pe el nu prea vrea sa il intrebe ( orgoliul ). O puteti ajuta cu niste sfaturi va rog? Dau funda cu raspunsul care ii place ei cel mai mult:*

1 răspuns:
| zidarcristi a răspuns:

Fata lumea nu s-a sfarsit mai sunt baieti dar exista o problema o sa suferi foarte mult(eu stiu ca am trait) si nu o sa poti sa il uiti mai ales daca sunt din acelasi oras o sa fie fuarte greu
oricum daca ea il iubeste ar trebui sa se inpace cu el chiar daca isi calca pe orgoliu eu mi-am calcat de mai multe ori si a iesit bine
daca nu vrei sa te calci pe orgoliu mai tarziu poate o sa regreti
dar eu iti spun sa te impaci cu el.
Bafta!
Funda?