| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc imbracaminte ( tricouri, sepci, hanorace ) cu artisti muzicali? big grin. Va multumesc! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| iDizzySmile a răspuns:

Scrii pe google "tricouri cu..." si gasestiwinking

| DeKoniec a răspuns (pentru iDizzySmile):

Cu cine vreau eu nu gasesc, am cautat big grin... Doar Amazon are, iar sediul lor este in Londra sau Washington DC. Ori astept 6 luni pana vine comanda ori dau la transport de 10 ori suna pe produs...winking Multumesc oricum.

2 răspunsuri:
| Cristina78 a răspuns:

Hello, poate gasesti aici ceva care sa iti placa www.tshirt-factory.ro. Au cu antonia si skizzo skillz si au tricouri cu printuri mari, cu animale. poate gasesti ceva pe placul tau.