| KostyCool a întrebat:

Unde pot gasi sa cumpar geam pentru un acvariu!?

Răspuns Câştigător
| ioana100 a răspuns:

Se gaseseste la orice magazin de termopane, geamuri.
Nu are cum sa fie scump, oricum, va iesi mai ieftin ca unul din pet-shop! Mult succes, sper sa reusesti ceea ce ti-ai propus!

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

La geamgerie. Fiecare oras are asa ceva. Ti-l face pe ce masura vrei.

| alexs99 a răspuns:

Faci comanda la un magazin de geamuri.

| KostyCool explică (pentru alexs99):

Cam cat ar costa un geam de 1 m patrat?

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, toate oraşele au un magazin cu geamuri te duci ei măsura şi faci tot ce ai tu nevoie. Dacă nu te descurci schimbi acvariu dar nu prea se merită, tu decizi.
O seară bună!

| Cristian_Lubine_1993 a răspuns:

Dau la schimb acvariu marca Diversa 40x30x30 cu capac +neon incorporat. pe un alt acvariu mult mai mare de freferat 80x40x50.ofer diferenta dacam este cazul...