| AliceHappyGirl a întrebat:

Unde si cum ti-ai cunoscut iubitul/a? happy

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bunawinking! Într-o seara de ianuarie m-a sunat un băiat, am vorbit mult atunciday dreaming, cică avea numărul meu de la o fatabatting eyelashes, după aia au urmat întâlniri, convorbiri pe mess, care au dus la ce este acumlove struck.

8 răspunsuri:
| daii a răspuns:

In counter -strike laughing)big grin

by daiiwinking

| emillie a răspuns:

La scoala.happy

| Locaa a răspuns:

La mine a fost dragoste la prima vedere si a fost la o petrecere organizata de scoalahappy

| ANoNim_7814 a răspuns:

La scl:X
la inceput nu l'am suportat x_X
dar acum:X
il ador:X

| Lu4ifer a răspuns:

Aici, as vrea sa fii tu

| katty_6203 a răspuns:

La liceuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La școală. De la olimpiada de matematică am plecat impreună acasă( stăm aproape unul de altul).big grin

| TheButterflyEffect a răspuns:

La scoala.