| TwlGirl a întrebat:

Urg! mi-am reinstalat recent windows`ul, am stres tot din comp, dar de atunci numai imi merge sunetul straight face. Nu am nimic pe mut. Cum pot sa-l fac sa mearga? crying(

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Buna de fiecare data dupa ce instalezi windows-ul trebuie sa instalezi si driverele pe care ti le-a dat la pc ai niste cd-uri pe care ti le-a dat cand ai cumparat pc-ul si anume :
-driver pentru placa video
-driver pentru placa audio
-si asa mai departe dupa ce instalezi astea sigur o sa-ti mearga:p bafta

4 răspunsuri:
| Annemary_2131 a răspuns:

Trebuie sa instalezi placa audio eu am primit cd-ul de instalare impreuna cu calculatorul...

| ZamA a răspuns:

Dai jos de pe net Realtek High Definition audio driver e pentru sunet

funda?

| JustSayIt a răspuns:

Trebuie sa downloadezi un driver audio... google is your frendhappy

| interceptor a răspuns:

Este posibil ca windowsul sa nu recunoasca placa de sunet, instalaeza driver-ul