| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Nu folosesc netul pe telefon si totusi cand dau sa aflu credit observ ca imi dispar intr-o ora cam 0.02-0.05 mb stiu ca e putin dar totusi se aduna.
Ce sa fac? Am activat "Economie de energie" am dat luminozitatea mai mica, am cautat si la aplicatii (mentionez ca telefonul e nou deci n-am descarcat nimic) si inchid fiecare pagina de pe net dar nu imi explic ce se intampla.
Dau funda!

3 răspunsuri:
| darriya a răspuns:

Probabil ai telefonul virusat, du-te la cei de la care l-ai cumparat si ti-l vor rezolva!

| anonim_4396 explică (pentru darriya):

Il am de 5 zile din care 3 n.am avut credit, pe net am stat pe fb vreme si program tv deci slabe sanse si nici n.are logica daca ar avea virusi ar merge mai greu nu neaparat ca mi-ar lua din trafic

| darriya a răspuns:

Eu am avut virusi pe tel si imi lua din credit ramaneam fara credit asa aiurea! eeh atunci fa ce crezi!